Mobil Sohbet Hattı

0237 800 09 09

MOBİL SOHBET HATTI

Dakika başına 3,95 TL olarak ücretlendirilir. Tüm operatör ve sabit hatlar için standarttır.

BİLGİLENDİRME

SOHBET HATTI NEDİR?

Türkiye’de hizmet vermekte olan Sohbet Hattı, Cep telefonu kullanıcılarının güzel vakit geçirebilmeleri için tasarlanmış, tanışma, tartışma, sesli sohbet, arkadaşlık ve cinsellik konularında bayan üyelerle her iki tarafında telefon numarası görünmeden birbirlerine bağlanabildikleri güvenli konuşma platformudur. Yeni arkadaşlar edinebilir cinsellik hakkında kimseyle konuşamadığınız konuları rahatlıkla konuşabilirsiniz. Bu sistemde kredi kartı gerekmemektedir. Ücretlendirme bağlı bulunduğunuz operatör tarafından faturanıza yansıtılır. Bayanlarla sohbete bağlandıktan sonra geçecek olan konularda ve özel paylaşımlarınızda sorumluluk tamamiyle kendinize aittir.

NASIL ARAYABİLİRİM?

Canlı sohbet hattı telefon numarasını tüm cep telefonu operatörlerine bağlı cep telefonlarınızdan 002378000909 numarasını tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

ÜCRETLENDİRME

ÜCRETLENDİRME NASIL OLUYOR?

Altmış saniyelik periyodlarla bağlı bulunduğunuz operatörün belirlediği fiyat ile kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz. Ücretlendirme tüm operatörlerden tüm vergiler dahil dakikası 3,95 kuruştur. Ücretlendirme görüşmeye başladığınız andan itibaren başlar. Kredi kartı gerekmez. Sohbet hattı servisinde sadece konuştuğunuz dk kadar ücretlendirilirsiniz, abonmanlık gibi haftalık yada aylık ücretlendirme yoktur.